Hakkımızda

Fantezi Futbol Türkiye; Türkiye’de fantezi futbol kültürünü yaygın hale getirerek fantezi futbol oyun sevdalılarına, oluşturduğu içeriklerle rehber ve referans kaynak görevi görmek misyonuyla ortaya çıkmış bir platformdur.

 

2005 yılından başlayarak önce oyuncu sıfatıyla katılımcı olduğumuz fantezi futbol mecrasında 2009 yılından itibaren amatör anlamda blog vasıtasıyla sunduğumuz içeriklerle Türkiye’de bu konuda öncü oluşum olarak ilk adımları attık. Sektördeki oyun üreten firmaların sürdürülebilir yapı ve yatırımlar oluşturmaması sebebiyle fantezi futbolun inişli çıkışlı zamanlar yaşadığı uzun bir süreçte amatör faaliyetlerimize devam ettik.

 

2019-2020 sezonuyla birlikte gerek sosyal medya (Twitter & Instagram) ve gerekse Youtube platformunda Fantezi Futbol Türkiye’yi etkin hale getirerek, oluşumumuzu profesyonel hale getirmek için ilk adımlarımızı attık.

 

2020-2021 sezonuyla birlikte www.fantezifutbolturkiye.com ‘un blog’dan web sitesine dönüşmesi organizasyonumuz gelişimi anlamında önemli bir basamak taşı olmuştur.

 

Futbola ilginin bu kadar yüksek olduğu ülkemizde fantezi futbol oyunlarının daha iyi yerlere gelmesi gerektiğine inanan bir platform olarak fantezi futbolun içinde yer alan tüm paydaşlarla önümüzdeki dönemde de işbirliklerimizi devam ettireceğiz. Bu anlamda; gerek Fantezi Futbol Türkiye web sitemize gerek Twitter ve Instagram hesaplarımıza gerekse de Youtube kanalımızda yayımladığımız videolara fantezi futbolseverler tarafından takdir edilen ilgi bizi hem memnun etmekte hem de yaptığımız atılımlar konusunda cesaretlendirmektedir.

 

Her zaman söylediğimiz gibi;

Futbol asla sadece futbol değildir, BİRAZ DA FANTEZİ FUTBOLDUR!

 

Referanslarımız

  • PO Sosyal Lig
  • Passo Fantezi Futbol
  • RealFevr
  • Comunio
  • Fantazzie
  • Gol Kralı
  • ScoutHub