KOMPLE EKSİKLER

Tunç Bozacılar

Sakat
Sakat
Sözleşme Feshi
Sözleşme Feshi
Şüpheli
Şüpheli
İzinli
İzinli
Kadro Dışı
Kadro Dışı
Kırmızı Kart
Kırmızı Kart
Sarı Kart
Sarı Kart
Adana Demirspor Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:18
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Younes Belhanda Younes Belhanda Younes Belhanda Sakatlığından dolayı bu hafta antrenmanlara katılamayan Faslı oyuncunun Rizespor maçında forma giymesi beklenmiyor.
David Akintola David Akintola David Akintola Kayseri maçının 74.dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Akintola'nın kasığındaki tendon bağında yırtık var. 8-10 hafta sahalardan uzak kalacağı söyleniyor.
Alanyaspor Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:18
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Ahmet Gülay Ahmet Gülay Ahmet Gülay 12 Ağustos günü fıtık ameliyatı oldu.
Altay Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 11:45
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Martin Rodriguez Martin Rodriguez Martin Rodriguez Hafif ağrısı olan oyuncu 16 Eylül günü antrenmanı düz koşu yaparak tamamladı. Durumu maç saatinde netlik kazanacak.
Andre Poko Andre Poko Andre Poko Hafif ağrısı olan oyuncu 16 Eylül günü antrenmanı düz koşu yaparak tamamladı. Durumu maç saatinde netlik kazanacak.
Ahmed Yasser Rayan Ahmed Yasser Rayan Ahmed Yasser Rayan 16 Eylül günü antrenmanda yer almayan oyuncu Göztepe kadrosunda yer alamayacak.
Cesar Pinares Cesar Pinares Cesar Pinares 16 Eylül günü antrenmanda yer almayan oyuncu Göztepe kadrosunda yer alamayacak.
Antalyaspor Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:19
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Bahadır Öztürk Bahadır Öztürk Bahadır Öztürk Gaziantep deplasmanına götürülmeyen futbolcu 16 Eylül günü antrenmana katıldı. Durumu belirsiz.
Başakşehir Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:19
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Ahmed Kutucu Ahmed Kutucu Ahmed Kutucu Göztepe deplasmanına sakatlığı sebebiyle götürülmedi.
Junior Caiçara Junior Caiçara Junior Caiçara Junior Caiçara, sosyal medya hesabından yapmış olduğu kulüp etik ve disiplin talimatını ihlal edici paylaşımından dolayı süresiz kadro dışı bırakılmıştır.
Beşiktaş Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:19
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Georges-Kevin N'Koudou Georges-Kevin N'Koudou Georges-Kevin N'Koudou Malatya maçında sakatlanan futbolcu yapılan son kontrollerin ardından Dortmund maç kadrosundan çıkartıldı. Durumu belirsiz.
Umut Meraş Umut Meraş Umut Meraş Alt adalesinden sakatlanan futbolcu çalışmalara başladı. Durumu belirsiz.
Welinton Souza Welinton Souza Welinton Souza Uyluk kemiğinde (femur) kemik ödemi ve diz eklem kapsülünde gerilme saptanan oyuncu 10 gün sahalardan uzak kalacak.
Alex Teixeira Alex Teixeira Alex Teixeira Uyluk arka adalesinde gerilme saptanmıştır.
Domagoj Vida Domagoj Vida Domagoj Vida Ayak iç adale grubunda ve taban altı bağ dokusunda (plantar fasia) ödem ve zorlanma tespit edilmiştir.
Ajdin Hasic Ajdin Hasic Ajdin Hasic Geçtiğimiz sezon çapraz bağları yırtılan oyuncunun Kasım ayında sahalara dönmesi bekleniyor.
Jeremain Lens Jeremain Lens Jeremain Lens Teknik direktör Sergen Yalçın bu oyuncuyu kadroda düşünmüyor.
Adem Ljajic Adem Ljajic Adem Ljajic Teknik direktör Sergen Yalçın bu oyuncuyu kadroda düşünmüyor.
Douglas Douglas Douglas Teknik direktör Sergen Yalçın bu oyuncuyu kadroda düşünmüyor.
Fatih Karagümrük Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 12:40
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Andrea Bertolacci Andrea Bertolacci Andrea Bertolacci Sakatlığı bulunan oyuncunun oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak.
Medhi Benatia Medhi Benatia Medhi Benatia Fatih Karagümrük Teknik Sorumlusu Atılay Canel, "Medhi Benatia’yı hafif sakatlığı olduğu için dinlendirdiklerini" söyledi.
Fabio Borini Fabio Borini Fabio Borini Uzun süredir sakattı. Kendisi hakkında belirgin bir haber yok ama bu hafta içi antrenman fotoğraflarında yer aldı.
Alparslan Erdem Alparslan Erdem Alparslan Erdem Geçtiğimiz sezonun devre arasında Antalya kampında dizinden yaşadığı sakatlıktan ötürü ön çapraz bağ ameliyatı yapılmıştı. Tedavisi sürüyor.
Rayyan Baniya Rayyan Baniya Rayyan Baniya Ön çapraz bağ yırtığı olan oyuncu uzun süredir kadrolarda yer almıyor.
Fenerbahçe Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:19
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Miha Zajc Miha Zajc Miha Zajc 14 Eylül günü Miha Zajc sabah antrenmanında sakatlandı. Frankurt deplasmanı kadrosundan çıkartıldı.
Jose Sosa Jose Sosa Jose Sosa Sivas ve Frankfurt maç kadrolarında sakatlığı sebebiyle yer almadı.
Marcel Tisserand Marcel Tisserand Marcel Tisserand Sivas maçının 20. dakikasında adalesini tutarak çıkmak durumunda kaldı. 3 hafta sahalardan uzak kalacak.
İrfan Can Kahveci İrfan Can Kahveci İrfan Can Kahveci Sivasspor maçında adalesinden sakatlandı. 8 hafta sahalardan uzak kalacak.
Nazım Sangare Nazım Sangare Nazım Sangare Nazım Sangare'nin sakatlığı sebebiyle bu haftaki maçta oynaması beklenmiyor.
Serdar Dursun Serdar Dursun Serdar Dursun Köprücük kemiği kırılan futbolcunun tedavisi 16 Ağustos günü başladı. Tahminen 6 hafta sahalardan uzak kalacak.
Sinan Gümüş Sinan Gümüş Sinan Gümüş Vitor Pereira'nın aldığı karar doğrultusunda kadro dışı bırakıldı.
Galatasaray Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:20
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Sacha Boey Sacha Boey Sacha Boey Sol üst arka adale grubunda ikinci derece zorlanma, kısmi yırtık ve kanama tespit edilen Sacha Boey'in tedavisine başlandı. Boey en az 2 hafta sahalardan uzak kalacak.
Barış Alper Yılmaz Barış Alper Yılmaz Barış Alper Yılmaz Barış Alper Yılmaz'ın sağ elinde kırık tespit edildiği ve oyuncunun ameliyat edildiğini açıklandı.
Arda Turan Arda Turan Arda Turan Sol ayak bileği iç yan bağda kısmi hasar ve kemik ödemi, ayak bileği eklem kapsülü ve eşlik eden yumuşak dokuda ise kanama tespit edilen oyuncunun Ekim'de sahalara dönmesi bekleniyor.
Omar Elabdellaoui Omar Elabdellaoui Omar Elabdellaoui Geçtiğimiz sezon gözünden yaralanan oyuncunun şu an oynama olasılığı yok denecek kadar az.
Marcao Marcao Marcao Takım arkadaşı Kerem'e saldırarak kırmızı kart gördü ve 8 maç cezalı duruma düştü. (5 maç kaldı)
Gaziantep FK Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:20
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Furkan Soyalp Furkan Soyalp Furkan Soyalp 14 Eylül günü yapılan antrenmanda yer aldı ancak henüz hazır değil.
Pawel Olkowski Pawel Olkowski Pawel Olkowski Sağ kasığında yırtık var, oynaması mümkün değil.
Alexandru Maxim Alexandru Maxim Alexandru Maxim Sezon başında parmağında çatlak oluşan Ruman futbolcu takımla çalışsa da oynaması için 1-2 hafta daha var.
Amedej Vetrih Amedej Vetrih Amedej Vetrih Lisansı çıkarılmadı.
Giresunspor Güncelleme Tarihi:
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Göztepe Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:09
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Murat Paluli Murat Paluli Murat Paluli Başakşehir maçının ilk yarısında sakatlanıp çıkmak durumunda kaldı. Altay maçında yer alamayacak.
Marko Mihojevic Marko Mihojevic Marko Mihojevic Oyuncunun sakatlığı sebebiyle ilk devreyi kapattığı açıklandı.
Hatayspor Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:24
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Simon Falette Simon Falette Simon Falette Tecrübeli oyuncunun tedavi gördüğü Almanya’dan döndüğü, tedavisine burada devam edileceği belirtildi. Siman Falette’nin Kayserispor karşısında da takımdaki yerini alamayacağı açıklandı.
Kasımpaşa Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:24
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Kevin Varga Kevin Varga Kevin Varga Sakatlığı nedeniyle bu hafta sonu kadroda yer alamayacak.
Kayserispor Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 08:57
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Uğur Demirok Uğur Demirok Uğur Demirok Kasımpaşa maçının öncesinde ısınırken Hikmet Karaman'a ben oynayamam dedi ve kadrodan çıkartıldı. Hikmet Kraman maçtan sonra oyuncunun riske sakatlığı sebebiyle riske girmek istemediğini ve bu hafta için oynayabileceğini söyledi. Yine de durumu belirsiz.
Majid Hosseini Majid Hosseini Majid Hosseini Üç haftadır kadroda yer almıyordu. 14 Eylül günü antrenmanda yer aldı.
Mario Gavranovic Mario Gavranovic Mario Gavranovic Milli takım kampında sakatlanana oyuncu Kasımpaşa maç kadrosunda yer almadı.
Anthony Uzodimma Anthony Uzodimma Anthony Uzodimma Sakatlığı nedeniyle Kasımpaşa maç kadrosunda yer almadı.
Harrison Manzala Harrison Manzala Harrison Manzala Kayserispor yönetimi oyuncu ile olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.
Daniel Avramovski Daniel Avramovski Daniel Avramovski Kayserispor yönetimi oyuncu ile olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.
Zoran Kvrzic Zoran Kvrzic Zoran Kvrzic Kayserispor yönetimi oyuncu ile olan sözleşmesini tek taraflı feshetti.
Konyaspor Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:24
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Paul-Jose Mpoku Paul-Jose Mpoku Paul-Jose Mpoku Hafif bir sakatlığı olduğundan önceki hafta riske edilmedi. 14 Eylül günü takımdan ayrı, 15 Eylül takımla birlikte çalıştı.
Artem Kravets Artem Kravets Artem Kravets Takıma geç katıldığından İlhan Palut milli aradan sonra sahalara dönebileceğini söylemişti ama Altay maç kadrosunda yoktu. Durumu belirsiz.
Musa Çağıran Musa Çağıran Musa Çağıran İlhan Palut oyuncunun bundan sonra bireysel olarak çalışmalarına devam edeceğini belirtti.
Rizespor Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:25
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Yannick Bolasie Yannick Bolasie Yannick Bolasie Yannick Bolasie 16 Eylül günü hafif ağrıları olduğu için idmana çıkmadı. Durumu belirsiz.
Bryan Dabo Bryan Dabo Bryan Dabo 16 Eylül günü Bülent Uygun oyuncunun sakatlığının devam ettiğini söyledi.
Ronaldo Mendes Ronaldo Mendes Ronaldo Mendes Başkan Tahir Kıran: ''Mendes’de stres kırığı var. Tahminen 2 hafta sonra sahalara dönecektir.''
Nathan Monzango Nathan Monzango Nathan Monzango Rizespor'un yeri transferi izinli, henüz Fransa'dan dönmedi.
Sivasspor Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:25
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Olarenwaju Kayode Olarenwaju Kayode Olarenwaju Kayode Olarenwaju Kayode Göztepe karşılaşmasında direkt kırmızı kart görerek 2 maç cezalı duruma düştü. (1 maç kaldı)
Leke James Leke James Leke James Alt bel omurga kemiklerinin kenar çıkıntısında 2 yerde birden kırık tespit edildi. Tedavisine başlandı.
Aaron Appindangoye Aaron Appindangoye Aaron Appindangoye Aşil tendonu yırtığı yüzünden bu sezon oynaması mümkün gözükmüyor.
Trabzonspor Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:25
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Gervinho Gervinho Gervinho Gervinho'nun sakatlığını atlattığı, Kasımpaşa'ya karşı şans verilmesi durumunda oynayabileceği öğrenildi.
Anders Trondsen Anders Trondsen Anders Trondsen Galatasaray karşılaşmasının 54. dakikasında sağ ayağını ters bastığı için bileğinde kapsül ve dış yan bağlarında zorlanma sonucu kanama tespit edilen Trondsen’in en az 2 hafta daha takımdan uzak kalması bekleniyor.
Djaniny Djaniny Djaniny Sakatlığı nedeniyle Galatasaray maçında forma giyemeyen Djaniny'nin sakatlığının sürdüğü ve Kasımpaşa maçında oynamasının oldukça zor olduğu son kararın maç saatinde verileceği kaydedildi.
Yeni Malatyaspor Güncelleme Tarihi: 17-09-2021 09:25
Oyuncu Durumu Dönüş Tarihi Haber
Benjamin Tetteh Benjamin Tetteh Benjamin Tetteh Sakatlığı bulunan Benjamin Tetteh 14 Eylül günü itibariyle takımla birlikte çalışmalara başladı.
Rahman Buğra Çağıran Rahman Buğra Çağıran Rahman Buğra Çağıran Sakatlığı bulunan Rahman Buğra Çağıran 14 Eylül günü itibariyle takımla birlikte çalışmalara başladı.
Ertaç Özbir Ertaç Özbir Ertaç Özbir Sırt adalesinde sakatlık tespit edilen oyuncu Gaziantep ve Beşiktaş karşılaşmalarında forma giyemedi. 14 Eylül günü bireysel çalıştı.
Karim Hafez Karim Hafez Karim Hafez Yeni Malatyaspor kulübü 25 Ağustos günü yaptığı açıklamada bu oyuncunun 4-6 hafta sahalardan uzak kalacağını açıkladı.