Emek Mimarlık
Yemek Sepeti
Fantastik Kış Transferleri4: Brahim Darri
Halil İbrahim Köstek
Fantastik Kış Transferleri4: Brahim Darri

Ara transfer sezonu açıldı ve Fantezi Futbol Kahramanlarımız çoktan yer değiştirmeye başladılar bile. Bizler de Fantezi Futbol Türkiye olarak kış transfer sezonunu sizler için açtık ve Fantastik Transfer Dosyası etiketi altında 2020-2021 sezonunun kalan yarısında tercih edeceğinizi düşündüğümüz futbolcuları mercek altına aldık. Yıllardır olduğu gibi... Bu yazı dizimizde kış transfer döneminde transfer olan oyuncuların kısa hayat hikayesi, geçmiş yıl istatistikleri, duran topları kullanma olasılıkları, yeni takımlarında nasıl bir performans gösterecekleri ve belirlenecek olan tahmini fiyatları gibi Fantezi Futbolu ilgilendiren her şeyi tek tek yazıya dökeceğiz. Süper Lig takımları onlarca transfer yapacaklar. Tüm futbolcuları yazmamıza imkan yok elbette. Bizim için en önemlileri, sezon içinde en çok tercih edilecekleri ve Fantezi Futbol kadrolarımıza girebilecekleri şimdiden okuyacaksınız, böylece bu sıkışık fikstürde takımlar ve oyuncular hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Hadi rastgele...

 

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ara transfer dönemine Fatih Karagümrük ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Brahim Darri'yi alarak başladı. 

 

Futbola Ajax altyapısında başlayan oyuncu 13 yaşında Vitesse altyapısının yolunu tuttu. Vitesse U21 forması ile 27 maçta 11 gollük performans göstererek A takım seviyesine çıktı. 13/14 sezonunda Hollanda ikinci lig takımlarından De Graafschap'a kiralandı. 14 maçta 1 gol 2 asistlik performans sergileyen oyuncu kira süresinin bitmesi ile Vitesse takımına geri döndü. 14/15 sezonunda Hollanda birinci lig takımlarından Heracles'in yolunu tutan oyuncu burada 3.5 sezon forma giydi. 18/19 sezonunda NEC Nijmegen takımına transfer olan oyuncu istikrarlı performans göstermedi ve 19/20 sezonunda Fatih Karagümrük'e transfer oldu. Burada takımı ile Süper Lig'e çıkma başarısı gösterdi. Kariyeri boyunca toplam 225 maça çıkan oyuncu 41 gol 30 asistlik bir performans gösterdi. 

 

Hollanda A milli takım seviyesine çıkamayan oyuncu alt yaş milli takım kategorilerinde 15 maçta 2 gol atma başarısı gösterdi.

 

Kariyeri boyunca penaltı noktasına bir kez gelen oyuncu topu ağlarla buluşturma başarısı gösterdi. Serbest vuruştan ise sadece 1 asisti bulunuyor. Takımı adına duran topların başına geçeceğini düşünmüyorum

 

Bu sezon Karagümrük forması ile 6 lig 1 kupa maçı olma üzere toplam 7 maçta toplam 390 dakika süre alan oyuncu 1 asistlik performans gösterdi.

 

PO Sosyal Lig'de hala Karagümrük takımında gözüken oyuncunun maliyeti 5 milyon olarak gözükmekte. Oyuna gelecek güncelleme sonrası fiyatında bir değişiklik olacağını düşünmüyorum.

 

2019 Yaz Döneminin Fantastik Transferleri

 

2020 Kış Döneminin Fantastik Transferleri

 

 

Yorumlar
YORUM YAP
Bu makaleye henüz yorum yapılmamış.