Emek Mimarlık
Yemek Sepeti
14.Hafta Celal Kutas & Ömer Koca
Celal Kutas & Ömer Koca

 

Petrol Ofisi sponsorluğunda tutkunu olduğumuz ve yıllardır kanımıza işleyen PO Sosyallig Fantezi Futbol oyunu için hazırladığımız 14. Hafta Öneri videosu ile karşınızdayız.

 

Kanalımıza abone olmayı ve videomuzu beğenmeyi unutmayın.

Youtube Video Link: https://www.youtube.com/watch?v=bmHmjIHyn1g

Yorumlar
YORUM YAP
ömer koca
22.12.2020
Suat bey Teşekkür ederim ama başından beri defalarca söylediğimiz olay bizim formatımız bu. O havuzun içinden önem verdiğimiz oyuncuları izleyerek çok rahat göreiblirsiniz. Örnegin kaleci secimimiz cok az ve Celal bey ilk iki önceliğinide söylüyor. Bu kalecilerin takımından 2 tanede defans alsanız etti 4. ortasaha ve forvet kaptan adaylarını söylüyor oradanda 5 6 isim anıyor hiç video izlemeden dahi aslında 10 net isime ulaşılıyor. Ee birde sizinde kendi dokunusunuz olucak tabiki bu kadroya. Üstüne birde tamamen izleyin Celal kimlere yakın olduğunuda sıkça belirtiyor. Nacizane tavsiyem mevzusunda hap bilgi aramak yerine daha fazla düşünmeyi ve dinlemeyi amaç edinmeniz.
suat mutlu
21.12.2020
Elinize emeğinize sağlık. Size nacizane tavsiyem. Tavsiye ettiğiniz oyuncu sayisini biraz azaltmaniz. Çünkü zaten söylediğiniz oyuncular herkesin bi şekilde düşündüğü oyuncular.